V září proběhne servisní prohlídka a některé funkce budou mimo provoz

Ve dnech 30. srpna – 10. září čeká poskytovatele naší sítě výměna strojů a s ním spojená odstávka některých funkcí. Volat, smskovat a surfovat budete samozřejmě bez výpadku, jen některé vychytávky si musejí vzít na pár dní volno.
 

Pevně věříme, že se vás odstávka zásadně nedotkne - možná si jí ani nevšimnete - a všichni budeme držet servisnímu týmu poskytovatele naší sítě palce, aby staré mašinky bez problémů vyměnil za ty nové.
 

A čeho se tedy odstávka konkrétně týká?
 

1. Samoobsluha pouze do 29.8. do 22:00
Máte v plánu nastavit si na příští měsíc jiný tarif, zapnout neomezené volání v síti nebo aktivovat roaming? Prosíme, učiňte tak, do 29. srpna do 22:00. Po tomto termínu již nebude možné v Samoobsluze provádět žádné nastavení. Až do 31.8. si budete ale moci dokoupit data pomocí SMS.
 

2. Informace o čerpání balíčků
Během odstávky nebudeme mít k dispozici informace, kolik minut, SMS nebo dat jste již ze svých balíčků využili.
 

3. Dokoupení dat
Dokupujete-li si data, činíte tak vždy na začátku měsíce. Na září vám doporučujeme si základní balíček trochu navýšit. Změnu naplánujte nejpozději do 29. srpna 22:00 na samoobsluha.slagrmobil.cz 
 

4. Odblokování služeb
Stává se vám, že jsou vaše služby blokovány z důvodu včasného neuhrazení vyúčtování? Uhraďte, prosím, tento měsíc své vyúčtování ve splatnosti, aby nedošlo k časově delší blokaci.

5. Výměna SIM karet
Víte už nyní, že dostanete nový telefon a budete do něj potřebovat jiný typ SIM karty? Napište nám, prosím, co nejdříve na info@slagrmobil.cz. Během odstávky nebude výměna možná.

6. Limity
O dosažení vámi nastaveného limitu vás budeme informovat SMSkou. Nedojde ale k zablokování služeb. Hlídejte si, prosím, pro jistotu svou aktuální útratu.

7. Datové balíčky na cesty po EU
Máte aktivní datový balíček na cesty po EU a bude vám končit ve shodný termín s odstávkou? Váš balíček ukončíme již k 31. srpnu, aby váš internet v zahraničí nebyl zcela blokován. Během servisu také nebude možné si balíček aktivovat.