V květnu proběhne jarní servis systémů a některé funkce budou dočasně mimo provoz

Konkrétně ve dnech 14. - 20. května čeká poskytovatele naší sítě jarní servis systémů a s ním spojená odstávka některých funkcí. Volat, smskovat a surfovat budete bez výpadku, jen některé vychytávky musíme na pár dní uložit ke spánku.

Pevně věříme, že se vás odstávka zásadně nedotkne a možná si jí ani nevšimnete. Děkujeme, že servisnímu týmu poskytovatele naší sítě držíte palce, aby přepnutí na novou datovou platformu zvládl bez komplikací.

👍 Jako dárek za vaši trpělivost vám po přechodu na novou platformu obnovíme plný datový balíček. Znamená to tedy, že se bude tvářit, že jste vůbec nic ze svých dat nevyčerpali a začínáte od začátku.

Přesunutí na novou datovou platformu přinese vteřinový výpadek datového připojení

Ve dnech 15. - 16.5. dojde k přepnutí na novou datovou platformu. V těchto chvílích může docházet k několika vteřinovým výpadkům datového připojení. Připojení by se mělo po přepnutí navázat bezprostředně. Pokud k tomu nedojde, doporučujeme restartovat váš telefon.

Pět hlavních vychytávek, které máte rádi a budou během servisu mimo provoz:

1. Samoobsluha pouze do 14.5. do 08:00
Máte v plánu nastavit si na příští měsíc jiný tarif, zapnout neomezené volání v síti nebo aktivovat roaming? Tyto funkce budou v termínu od 14. - 20. 5. mimo provoz.

2. Informace o čerpání balíčků
Během jarního servisu nebudeme mít k dispozici informace, kolik minut, SMS nebo dat jste již ze svých balíčků vyčerpali.

3. Výměna SIM karet
Víte už nyní, že dostanete nový telefon a budete do něj potřebovat jiný typ SIM karty? Napište nám, prosím, co nejdříve na info@slagrmobil.cz. Během jarního servisu nebude výměna možná.

4. Limity
O dosažení vámi nastaveného limitu vás budeme informovat SMSkou. Nedojde ale k zablokování služeb. Hlídejte si, prosím, pro jistotu svou aktuální útratu.

5. Datové balíčky na cesty po EU
Máte aktivní datový balíček na cesty po EU a bude vám končit ve shodný termín s jarním servisem? Váš balíček ukončíme již k 14. květnu, aby váš internet v zahraničí nebyl zcela blokován. Během servisu také nebude možné si balíček aktivovat.