Akce - mobilní telefon za 1 Kč k Tarifu Šlágr Stříbrné volání

Pravidla akce

Termín akce

Akce platí od 00:00:00 dne 15. října 2018 do 23:59:59 dne 31. prosince 2018.

Popis akce

Během akce si stačí do konce roku objednat Tarif Šlágr Stříbrné volání a získáte telefon Evolveo EasyPhone v červené barvě za 1 Kč. Navíc prvních padesát objednávek získá zdarma CD Šlágr Mobil Zlatý výběr s těmi největšími hity. 

Služby, kterých se akce týká

Akce se týká pouze nových zákazníků, kteří přejdou od svého stávajícího poskytovatele nebo si objednají si Tarif Šlágr Stříbrné volání s novým telefonním číslem. Prvních 50 nových zákazníků získá zdarma CD Šlágr Mobil Zlatý výběr s těmi největšími hity.
 
Stávající zákazníci Šlágr Mobil, kteří přejdou na Tarif Stříbrné volání, mohou získat telefon Evolveo EasyPhone v červené barvě za akční cenu 599 Kč včetně DPH a neplatí pro ně odměna v podobě CD Šlágr Mobil Zlatý výběr s těmi největšími hity.
 
Zvýhodněná cena telefonu Evolveo EasyPhone za 1 Kč je podmíněna aktivací tarifu Šlágr Stříbrné volání do 31.1.2019 s roční smlouvou. 

Jak získat Tarif Šlágr Stříbrné volání a telefon za 1 Kč

  • vyplňte na webu slagrmobil.cz objednávku a my vám co nejdřív zavoláme a domluvíme se na uzavření smlouvy
  • nebo přímo zavolejte na Zákaznickém centrum na 848 111 112 (pracovní dny Po-Pá 8-16), případně napište e-mail na info@slagrmobil.cz, rádi vám pomůžeme
  • telefon Evolveo EasyPhone získáte po první včasně uhrazené faktuře Tarifu Šlágr Stříbrné volání